Karbon Ayak İzi Çalışmaları

İklim değişikliği ile mücadele ve düşük karbon ekonomisine geçiş sürecinde karbon emisyonu kapsamında faaliyetlerinizi doğru ve bilinçli stratejiler ile yürüterek fark yaratabilirsiniz.

Kurumsal ve/veya bireysel karbon ayak izi dengeleme çözümleri ile bireylerde farkındalık ve bilinç oluşturabileceğiniz, ekosisteme karşı sorumluluklarınızı yerine getirirken marka saygınlığınızı arttırabileceğiniz çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Geleceği düşünen sorumlu markalar olarak faaliyetlerinizin karbon ayak izi kapsamında işbirlikleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karbon Nötr Etkinlik

Etkinliklerinizi Karbon Nötr yapabilirsiniz!

Etkinliklerinizi Karbon Nötr yaparak, paydaşlarınıza çevreye karşı sorumluluklarını her alanda yerine getiren bir marka olduğunuzu gösterebilirsiniz.

  • Konferanslar, seminerler, çalıştaylar
  • Basın toplantıları, lansmanlar
  • Bayi toplantıları
  • Kurum içi motivasyon etkinlikleri
  • Webinarlar, tüm çevrimiçi etkinlikler


Etkinliğinizden kaynaklanan karbon emisyonunu ölçelim.

Fidan dikerek veya karbon kredisi alarak etkinliğinizin karbon emisyonunu dengeleyelim.

Karbon Nötr etkinliğinizin iletişimi için tavsiyelerde bulunalım.

Karbon Ayak İzi
Karbon Ayak İzi

Bireysel Karbon Ayak İzi

Geleceği düşünen sorumlu markalar/kurumlar olarak paydaşlarınız için değer yaratırken aynı zamanda daha iyi bir geleceğe katkıda bulunabilirsiniz. 

Doğum günlerinde, yeni yılda, diğer özel günlerde veya farklı çalışmalarınızda paydaşlarınıza Karbon Ayak İzi Sertifikası hediye edebilirsiniz.

Çalışanlar, tedarikçiler, müşteriler, iş ortakları ve diğer tüm paydaşlar için karbon emisyonları karşılığında fidan diktirerek onlara sertifika hediye edin.

Bireysel karbon ayak izi dengeleme seçenekleri: 

  • 1 yıllık
  • 6 aylık
  • 3 aylık​​

Bireylerde iklim değişikliği ile mücadele konusunda farkındalık yaratmak ve çevreye karşı sorumluluk duygusunu geliştirerek bu yönde motivasyonlarını arttırmak üzere Ege Orman Vakfı işbirliği ile fidan dikerek karbon ayak izini dengeliyoruz. 

Siz de bu dönüşüm için onlara öncülük ve rehberlik edebilirsiniz. 

Bizimle iletişime geçin

Bireysel Karbon Ayak İzi Sertifikası ile ilgili detaylı bilgi için