Marka ve Sürdürülebilir İnovasyon Kültürü Eğitimi

Eğitim Hakkında

İnovasyon 21. yüzyılın olmazsa olmazı; markalar da öyle. Markalar ekonomik faaliyetimizin en önemli unsurları. Önümüzdeki dönemde markaların var olabilmeleri ve büyümeleri, gittikçe artan oranda inovasyon kaslarını geliştirmelerine bağlı olacak. Peki bunu başarabilmek için en fazla neye ihtiyacımız var? İnovasyon kültürü dediğimiz olgu neden bu alandaki başarının anahtarı?

Markalar ve Sürdürülebilir İnovasyon Kültürü eğitiminin amacı, inovasyon için gerekli temel bir faktörü gözler önüne serebilmek. Bugüne kadar başarılı inovasyon için gerekli unsurlar somut olarak elle tutulabilen süreç, yönetim vs gibi işletme bilimine yönelik öğretilerle sınırlı bırakıldı. Başarı denkleminin en kritik öğesi “kültür” gerekli özeni göremedi. Şimdi pandemi sonrasını konuştuğumuz bu günlerde İnovasyon Kültürünü tarif etmenin tam da zamanıdır diye düşünüyoruz. Zira temel kültür alt yapısı olmadan inovasyon olamaz!

Eğitim İçeriği

  • Sürdürülebilir İnovasyon ve Günümüzde Önemi
  • İnovasyon markanın itici gücüdür
  • İnovasyon Kültürü ne demek
  • İnovasyon kültürü nasıl oluşur
  • İşleyiş ile ilgili faktörler
  • Davranışlar ile ilgili faktörler

Kimler Katılmalı?

Marka ve Sürdürülebilir İnovasyon hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve yol haritası oluşturmak isteyen bireyler ve kurumlarda çalışanlar bu eğitime katılabilirler. Konunun hassasiyetine önem veren ve kurumunda farklılık yaratmak isteyen tüm çalışanlar için uygun bir eğitimdir.

* En az 10, en fazla 15 kişi ile gerçekleşmektedir.
* Bu eğitim için açık bir tarih bulunmamaktadır. Talep formunu doldurarak ilgili eğitim takvimi planlandığında sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

* Bu eğitim, talep doğrultusunda kuruma özel olarak, kurumun içinde bulunduğu sektör ve çalışmalar benchmark edilip ihtiyaçlara göre tasarlanarak verilmektedir. Kurumunuza özel talepler için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Marka ve Sürdürülebilir İnovasyon Kültürü Eğitimi

Eğitimin Süresi

2 saat (Grup çalışması ile 3 saat)

Lokasyon

Eğitim sanal sınıf ortamında canlı olarak gerçekleştirilecektir.